Jdi na obsah Jdi na menu
 


    

Plánovaná vystoupení a jiné akce:

30.5. - vystoupení Praha

3.-4.6. - Zemské finále Strakonice

10.6.  Mistrovství ČR ČMO, Jaroměř 

17.-18.6. - Mistrovství ČR (pouze v případě postupu)

24.6. - vystoupení - Brandýs nad Labem

30.6. - 4.7. - zájezd s kapelou, Německo

 

 

Co už je za námi...

2017

14.5. - Oblastní kolo soutěže NBTA, Benešov

6.5. - soutěž ČMO, kvalifikační kolo, Louny

2.4. - vystoupení - dostihy, Praha 

22.3. - vystoupení ples, Praha  

20.3. - charitativní vystoupení, Praha 7

25.2. - vystoupení Praha 7, Holešovice

2016

25.-27.11. - soustředění Jiřice

2.12. - vystoupení Praha

25.-27.11. - soustředění Jiřice

8.10. - vystoupení PVA Letňany 

28.9. - festival Mladá Boleslav

10.9. - vystoupení Praha Černý most

24.8.-28.8. soustředění

13.8. - Praha 

1.7.-10.7. - Norsko

17.-19.6. - Svátek hudby, Němčice nad Hanou

4,6, - Děti fitness, Praha

7.5. - Benešovská mažoretka

30.4. - Děti fitness, Praha 11

8.4.-10.4. - Výroční koncert Němčice nad Hanou

3.4. - Děti v akci, Praha

2.4. - Jarní pohár Sokola Jinonice

20.2. - Mezinárodní soutěž mažoretek států EU, Postoloprty

6.2. - vystoupení masopust

2015

7.11. - Mistrovství mažoretkových formací SHČR

10.10. - O skleněnou hůlku, Nový Bor

19.9. - Vystoupení Praha

22.8. - 29.8. - soustředění

20. a 21. června - Finál ČR, Poděbrady

12.6. - fotbalové utkání, Praha

30. a 31. května - Zemské finále Čech, Strakonice

23.5. - Telč, O střevíček z pohádkové Telče

8.5. - Žatec, oblastní kolo soutěže NBTA

26.4. - soutěž MAC, Příbram

29.3. - soutěž Děti v akci, Praha

2014

28.2. - Zahájení Matějské pouti, Praha

9.11. - Mistrovství mažoretkových formací Svazu hudebníků

8.11. - Mezinárodní soutěž mažoretek států EU

12.10. - Oslava výročí

6.10. - Vystoupení, Praha

27.9. - Vejvodova Zbraslav

23.8.-30.8. - soustředění

29.6. - Fijo Cheb 

13.-15.6. - Mistrovství ČR  Poděbrady

31.5. - 1.6. - Zemské finále Strakonice

25.5. - Děti fitness finále, Praha

24.5. - soutěž Telč

8.5. - Oblastní kolo NŠ Žatec

13.4. - Děti fitness, Praha 

19.3. - vystoupení Praha Hornbach

15.2. - ples Praha

1. a 2.2. - Mohelnice, MČR twirling

25.1. - ples, Praha

10.1. - ples, Praha

 

2013

21.12. - vystoupení pro Dětský domov

14.12. - Vánoční besídka

17.10. - Natáčení UFE, Praha

4.-6.10. - Mistrovství Evropy, Lillehammer Norsko

17.-24.8. - soustředění

23.6. - závěrečné vystoupení pro příznivce PM

22.6. - Kostelec nad Labem

20.6. - fotbalový turnaj Praha

14.-16.6. - Mistrovství ČR Poděbrady

1.-2.6. - Zemské kolo Čechy, Strakonice

26.5. - Praha, Chodovské Berušky

25.5. - Telč

4.5. - Benešovská mažoretka

1.5. - Petřín

6.4. - Praha Jinonice

23.3. - Jarmark Čakovice

26.1. - Praha 2, ples

26.1.-27.1. - MČR Twirling

2012

 17.12.. - Vánoční setkání PM

10.11. - ME Judo, Praha

20.10. - slavnostní přestavení vozu Škoda Rapid

5.-7.10. - Mitrovství Evropy, Sélestat Francie

8.9. - Sporťáček Praha

25.8.-1.9.2012 - Soustředění

1.7. - Sokolský průvod Prahou

30.6. - FIJO Cheb

15.-17.6. - Poděbrady, MČR

2.-3.6. - Strakonice, Mistrovství Čech

31.5. - Podvinný Mlýn

25.-28.5. - Belgie (Denisa, Kája)

19.-20.5. - Ronov, MČR sólo/duo

5.5. - Benešovská mažoretka

1.5. - Kladno, Oblastní kolo Čech

28.-29.4. - Klatovy, sólo/duo Čechy

22.4. - Sokol Vinohrady

14.4. - Jarní pohár

11.4. - Praha 8

31.3. - O Pohár ze zámku Kolína, sólo/duo

25.3. - Děti v akci 2012

11.-12.2. - Nymburk, MČR ve twirlingu

2011 

15.10. - Dechovková show aneb Zlaté trumpety 

24.9. - Vejvodova Zbraslav

20.-27.8. - mažoretkové soustředění

17. - 19.6. - Poděbrady, MČR

11. - 12.6. - Ronov, MČR sólo/duo (Barča, Klárka)

4. - 5.6. - Strakonice, Zemské kolo Čehy

21.5. - Praha 4

14. - 15.5. - Klatovy, oblastní a zemské kolo sólo/duo (Barča, Klárka)

1.5. - Kladno, Oblastní kolo Čechy

30.4. - Benešov

22. - 24.4. - Karlovy Vary, ME ve twirlingu (Danielka)

19.3. - Kolín, "Pohár ze zámku Kolín" - sólo/duo

29. - 30.1. - Nymburk, MČR ve twirlingu

2010

25.9. - Vejvodova Zbraslav

24.9. - Svatováclavská zábava, Štěrboholy

1.9.2010 - zápis do mažoretek, 17hod. - sokolovna TJ Sokol Vysočany

28. - 29.8.2010 - exhibice Mistrů, Karlovy Vary

21. - 28.8. 2010 - soustředění

18. - 20.6. - Poděbrady, MČR - NBTA

5. - 6.6. - Strakonice, zemské finále NBTA

29.5. - IKEA, Černý Most

8.5. - Praha 6, Dejvicá třída

1.5. - Kladno, oblasní kolo NBTA

24.4. - V. ročník "O pohár ze zámku Kolín" (formace)

17. - 18.4. - Klatovy, základní kolo sólo/duo Čechy

2.4. - V. ročník "Dance Děčín"

20.3. - V. ročník "O pohár ze zámku Kolín" (sólo, duo)

16.1. - MČR ve twirlingu (sólo - Daniela)

2009

17. 12. - vánoční večírek

1.12. - Finále projektu "Dětský čin roku"

26.9. - Vejvodova Zbraslav

22.-29.8. - mažoretkový tábor

26.6. - přátelské posezení mažoretek a rodičů u ohně

19.-21.6. - Poděbrady, soutěž NBTA - Mistrovství ČR

13.-14.6. - Kolín (Kmochův Kolín) - festivas s DOM Němčice nad Hanou

13.6. - Nymburk, soutěž NBTA - MČR, twirling (Daniela - sólo)

11.6. - Praha, Bankovní institut

1.6.  - Praha, Den dětí - Praha 4, cca v 18hod.

6.-7.6. - Strakonice, soutěž NBTA - Mistrovství Čech

2.5. - Kolín (O pohár ze zámku Kolín) - celostátní mažoretková nepostupová soutěž

1.5. - Kladno, soutěž NBTA - Oblastní kolo Národního šampionátu

27.4. - Generálka PM

19.4. - Roudnice nad Labem

28.3. - Kolín (O pohár ze zámku Kolín) - duo Daniela+Denisa

21.2. - Šibřinky

2008

19.12. - Vánoční besídka

10.12. - fotbalový turnaj FAIRPLAY - odpoledne

22.10. - Kolín, "Pohár ze zámku Kolín" - skupina